A verseny a Csömör Sport és a Futapest Klub közös szervezésében került megrendezésre 2017. november 5-én a csömöri atlétika pályán. A versenyzőket őszies időjárás fogadta a viadalon. Jómagam négy versenyszámban 100 m, 400 m, 1 500 m síkfutásban és a 4 km-es terepfutáson álltam rajthoz. A 100 m síkfutás nem sikerült jól, mivel a mellettem levő pályán a kolléga erősen mocorgott a rajt előtt, amit aztán egy kiugrással is sikerült csúcsosítania, ami egy rossz visszalövéssel eléggé nevetségesé is vált. Két futó végig futottam a távot, ami miatt még legalább 15 percet kellett a hidegben levetkőzve várnunk a következő rajtra. A kihűlés meg is hozta a hatását, a rajt utáni első két lépés után be is merevedtek a lábaim, így egy igen gyér eredmény sikerült produkálnom, ami abszolútban a 26., míg korosztályomban a 8. helyhez volt elég. Megfogyva bár de törve nem álltam rajthoz a 400 m-es síkfutáson kb. egy órával később, ahol a 2-es pályát kaptam, ami számomra ideális volt, mivel pályatartás volt. 1 p 05 mp-es időeredményem nincs messze az egyéni csúcsomtól, viszont a táv rövidségéből kifolyólag az eredményem az abszolút 12. helyhez és korosztályomban a 4. helyhez volt elegendő. Megint egy óra elteltével került sor az 1 500 m-es síkfutás futamaira, ahol egy eléggé jó rajtot sikerült elkapnom és hatalmas csatában mind abszolútban, mind korosztályomban a 4. helyet sikerült elcsípnem 4 perc 52 mp-es futásommal, ami bizakodással töltött el. 12 óra 20 perckor lőtték el a hozzám legközelebb álló 4 km-es terepfutást, melyen már egy kicsit fáradtan indultam el. A versenytáv vége hozott hatalmas izgalmakat sokáig 3. helyen futottam, de a végén egy hatalmas üldöző bollyal a nyakamban a 2. helyen értem célba 14 perc 31 m. perces idővel. Összességében elégedetten zártam a versenyt.. Jövőre ugyan itt. 🙂

A verseny eredménylistája ITT tekinthető meg.